Mes esame oficialus Strider balansinių dviračių gamintojo Strider Sports International L.T.D. atstovas Latvijoje ir Lietuvoje. Mūsų svetainės adresas: https://striderbaltic.lt

Kokius duomenis mes renkame ir saugome

Kai lankotės mūsų svetainėje, sekame ir saugome šią informaciją:

  • Produktai, kuriuos žiūrite mūsų parduotuvėje, pavyzdžiui, norėdami parodyti jums anksčiau matytus produktus.
  • Jūsų vieta, IP adresas ir naršyklės tipas: naudosime šią informaciją, pavyzdžiui, apskaičiuojant mokesčius ir pristatymus.
  • Pristatymo adresas: Mes paprašysime įvesti adresą, kuriuo norite gauti užsakymą!

Mes naudojame slapukus (cookies). Kai Jūs lankotės šioje tinklavietėje, mes matome ir išsaugome informaciją apie apžvelgtus produktus, nustatome Jūsų IP adresą ir apžvalgos programos tipą.
Jei sukursite sąskaitą mūsų tinklavietėje, tada bus išsaugota informacija apie atliktus užsakymus, pristatymo adresus, Jūsų vardas, pavardė ir el. pašto adresas.
Atsisakymo teisės pasinaudojimo atveju užklausime ir banko sąskaitos numerį į kurią grąžinsime pinigus.
Jei klientas atskirai pažymėjo, kad nori gauti naujienas, tokiu atveju naudojame kliento nurodytą el. pašto adresą.
Mes saugome duomenis apie Jūsų užsakymą tiek laiko, kol tokia informacija yra mums reikalinga garantijos užtikrinimui ir buhalterinei apskaitai.
Taip pat mes saugome atsiliepimus ir įvertinimus, jei Jūs tokius paliksite.

Kokius duomenis turime mūsų darbuotojams

Mūsų įmonės darbuotojai turi prieigą prie informacijos, kurią Jūs mums pateikėte užsakymo vykdymui, grąžinimų apdorojimui ir Jūsų saugiam pirkimui.

Kokią informaciją mes teikiame trečiosioms šalims

Apmokėjimo ir pristatymo užtikrinimui mes naudojamės trečiųjų asmenų paslaugomis.

Pristatymas

Užsakymo blanke mes rašome užsakovo vardą, pavardę, telefono numerį ir pristatymo adresą, o jei būtina, ir kliento el. pašto adresą.

Mokėjimai

Perkant mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs galite naudotis sau patogiu mokėjimo būdu.
Apmokėjimo užtikrinimui mes naudojame trečiųjų asmenų mokėjimo sistemas.
Mes priimame mokėjimus naudojant Paysera Checkout ir PayPal. Apdorojant mokėjimus, kai kurie Jūsų duomenys bus perduoti pasirinktiems paslaugų tiekėjams, įskaitant informaciją, kuri reikalinga mokėjimo apdorojimui arba paramai, pavyzdžiui, bendra pirkinio suma ir atsiskaitymų informacija.
Norint gauti informaciją apie tokių atsiskaitymų privatumo politiką, prašome žiūrėti pateiktas nuorodas:

Jei pasirinkote mokėjimą atlikti banko pervedimu, jokie papildomi duomenys nerenkami.
Su bet kokiais fizinio asmens duomenimis, kurie pateko mūsų žinion kai fizinis asmuo apsilankė mūsų interneto svetainėje arba šioje svetainėje įsigijo prekes, mes elgiamės labai rūpestingai ir atsakingai, užtikriname fizinio asmens pagrindines teises į asmens duomenų apsaugą. Mes neperduodame asmens duomenų, jei tik tai nėra reikalinga prekių pristatymui, mokėjimo gavimui arba jei to reikalauja įstatymas.